Aa, yeni biri!

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Aa, yeni biri!

Etiket: 

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba! Tüm başlıkları aynı görünce farklı bir başlık atayım dedim.
    Adım Betül, 24 yaşındayım. Kimliğimi genel olarak saklama gereği duymuyorum fakat son birkaç haftadır insanların baskıları fazla geldi, kendimi bir kez daha sorgulayarak araştırma yaparken de bu siteye denk geldim. Daha önce duymuştum tabii fakat hiç açıp incelememiştim. Sizlerle konuşup, arkadaş olmak beni çok mutlu eder. Umarım iyi arkadaşlar edinebileceğim bir ortam olur. Şimdiden memnun oldum! 🙂

siyah
    Katılımcı

Selam, hoş geldin 🙂

Anonim
    Pasif

Aa yeni biri gelmiş ve bize selam vermiş:) Hoşgeldiniz.

Forum hiç aktif olmamasına rağmen keşfettiğimden beri ben de ara sıra da olsa girip bakıyorum buraya. Herkes dünyada benzerini arar derler ya, biz de benzer sorunlar yaşıyor olması muhtemel olan insanlarız. Bu yüzden gözümü ayıramıyorum buradan:)

Bu arada üst üste gelen baskılar sonucu kendinizi sorgulama dönemine girmeniz can sıkıcı gibi olsa da aslında iyi yanları da vardır bence. Mikro kozmos diyorlar değil mi insana… Keşfedecek çok şey var…

Dilerim siz de bu sorgulamalardan kârlı çıkarsınız:) Kolaylıklar diliyorum.

predator.00
    Katılımcı

Hoşgeldin Betül 🙂 Asterion’un yazısını okudum bize pek bişey bırakmamış 😀

Anonim
    Pasif

Teşekkürler herkese, hoş buldum!

admin
    Anahtar yönetici

Merhaba Betül,

Tekrar hoş geldin ve farklı bir başlık açtığın için teşekkür ederim. Bizler burada aktif olduğumuz ve insanlarla paylaşımlarda bulunduğumuz sürece site aktif olabilecektir.

Sevgiler

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.