Herkese Merhabalar

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Herkese Merhabalar

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

siteyi sözlükde buldum arkadaşlar. 20 yaşındayım , 178 boyundayım ilgilenenler eklesin. 🙂
    Tabiki de şakalar komiklikler bunlar hep.
    Aslında şuan şaka gibi, yıllarca ;
    -Ya olum bi git ne demek istemiyom,
    -Kanka kimse sana bakmıyo diye züğürt tesellisi yapıyo olma sakın
    – lima gelse vercem dese hayır mı dicen şimdi saçmalama olum ya…
    vb kelime gruplarına maruz kalıp acaba bu gerçekten doğru mu yoksa kendimi mi kandırıyorum ikilemi arasında gidip gelen bir yaşantı benim ki.
    Ama 3-4 aydır kesin araştırmalarıma dayanarak artık diyebilirim ki bende aseksüelim. Hala içimde olmadığıma dair bir umut var ama bu hep vardı.
    Herneyse konuyu dağıtıyorum farkında olmadan. Aranıza yeni katıldım ama site galiba fazla aktif değil umarım birbirimize yakın zaman da gerekli ilgiyi gösterebiliriz. Amacım arkadaşlarla tanışmak konuşmak, fikir alışverişi , benzer ve farklı yönlerimizi keşfetmek.
    Not : konuşma örneklerinde dil bilgisi kurallarını çiğneme sebebi halk ağzına yaklaştırılmaya çalışılmasıdır lafların. Bilerek ve isteyerek yapılmıştır.

Anonim
    Pasif

-Nasıl yani hiç mi bi şey hissetmiyon?
    -Rüya da mı görmüyon yani??
    Hoşgeldin 🙂

Anonim
    Pasif

Hayır hayır rüya görüyorum tabi ki ,pek nadir ama ayrıca mastürbasyon da oldukça eğlenceli aslında 🙂 aslında cinsellik hoş şey olabilir ama işin içine bir bayan yada erkek girmediği sürece 🙂

Anonim
    Pasif

Bunlar benim sorularım değil, sık sorulan sorulara birkaç ilavede bulunmak istedim sadece. 🙂

Anonim
    Pasif

anlayamadım özür dilerim 🙂 kesinlikle haklısın.
    rüya konusunda evet görüyorum ama ve bu normalmiş sanırım.

Orion
    Üye

Merhaba

Tartışıp konuşup bir şeyler çıkarmaya çalışan insanlar olması güzel 🙂 lütfen aktif zamanlarına dönsün forum, daha da zenginleşsin içerik.

Evet aseksüelliği tanıma ve kabullenme süreci bende de benzer bi şekilde gerçekleşti. Var olan bi duyguyu anlamak ve tanımlamak kolay ama olmadığını anlamak zor. Belki henüz hissetmemişimdir, belki doğru kişi gelmemiştir gibi manzeretlerle erteleyip duruyor insan.

Neyse konuşuruz daha, hoşgeldin 🙂

Anonim
    Pasif

hoşbuldum teşekkür ederim ama dediğin gibi daha aktif olsa forum çok daha hoş bulacağım.
    şüpheler insanı hiç bırakmıyor gerçekten benzer sebeplerle sürekli erteleniyor , ve bu birazda korkuya yol açıyor hala kendimin bu konuda ne kadar ciddi ve gerçekçi düşündüğümü anlayamıyorum. anlamak istemiyorum da olabilir.

mutou
    Üye

Aa merhaba üstünden çok zaman geçmiş ama hoşgeldin ben de buralarda bir kaç aydır varım ama çok girmiyorum aktif olmadığı için site. :/

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.