Selamlar ;)

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Selamlar ;)

• Bu konu 5 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 4 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yazar
    Yazılar
    predator.00
    Katılımcı

Herkeze merhaba 🙂 aranızda yeniyim ilk baktığım yer üyeler kısmı oldu. Aktiflik olarak çok az geldi bana bence daha çok kişiye ulaşmalıyız. Kimliğimi henüz 1 arkadaşım dışında hiç kimseye açıklamadım (açıklamaya çekiniyorum, tepkilerini tahmin ediyorum, hoşuma gideceğini düşünmüyorum) insanlar bizim varlığımızdan daha çok haberdar olursa ve normal karşılarlarsa ne ala. Bunu sağlamak için buradayım inş. hep beraber hedeflerimize ulaşırız 🙂 Saygılar…

Anonim
    Pasif

Merhaba. Hoş geldiniz demiş olalım size de. Forum hiç aktif değil gerçekten.

Size kendinizle ve çevrenizle barışık yaşamanız konusunda kolaylık ve şans dilerim.

Hedeflerinizi de gerçekleştirebilirsiniz umarım:)

predator.00
    Katılımcı

şuanlık bir sıkıntımız yok inşallah böyle devam eder 🙂 bu arada 3 yıl önce yazdığınızı okudum ve gerçekten hoşuma gitti 🙂

Anonim
    Pasif

İçimi dökmüşümdür:) O zamanlar kendim gibi insanlar bulunca konuşacak daha çok şeyimiz olur diye düşünmüştüm ama pek öyle olamadı (Ben de sürdüremedim, çuvaldızı kendime batırayım). Zaten cinsel tercih o kadar da önemli bir ortak özellik değil belki de, farklı yaşlardan, farklı yaşam tarzlarına sahip, farklı düşünen, farklı şeyler konuşmak isteyen, farklı şeyler okuyan, farklı şeyler izleyen insanlarız büyük ihtimalle.

Yine de siteyi ayakta tutanlara teşekkürler, bazen insanlara umut verebiliyor burası, var olması güzel.

predator.00
    Katılımcı

Aynen bende aşşağı yukarı böyle duygularla geldim ama özellikle forum biraz bitik, özelden iletişim kurmak daha iyi 🙂

Anonim
    Pasif

Herkese selamlar 🙂 İlk yazımı bir selamlama başlığına yazarak başlangıcımı yapmış bulunuyorum. Umarım devamını da getirebilirim… Aslında üyeliğimin başlangıcından bu yana çok zaman geçmiş olmasına rağmen ilk defa foruma katkıda bulunmaya çalışıyorum. Forumu daha önce okuma amaçlı kullanmıştım ama yazacak bir şeyler bulamamıştım.

Forumun aktif olmadığı evvelce birçok kez dile getirilmiş ama ben bu durumu normal buluyorum. Çünkü, daha önce de söylendiği gibi, birbirimizi hiç tanımıyoruz ve birbirimize ısınmamızı sağlayacak bir ortak yönümüz var mı, bunu bilemiyoruz. Evet aseksüeliz ama aseksüellik de kendi içinde çeşitleniyor ve birbirimizi, tanım üzerinden tanımamız bile mümkün olmuyor. Ama umudumuzu yitirmeyelim. Belki birgün, arzu edildiği kadar canlı bir hal alır forumumuz. Ben bunun için elimden geldiği kadar katılımcı olmaya çalışacağım. Zaten burada bunun için bulunuyorum. Bu konuda söyleceklerim bu kadar.

Son olarak da herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum…

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.