Yanıtla: Uzaklaşma

Ana Sayfa Forumlar TOPLULUK İç Dökme Uzaklaşma Yanıtla: Uzaklaşma

predator.00
Katılımcı

Yazdıklarınıza bakıyorumda sorun bende 😀 anormal olan benim o zaman 😀 Benim bakış açım şu şekilde; 26 yaşında bir erkeğim, hayatım boyunca hiç kimsenin namusuna göz dikmedim ve dikmeyeceğim. Dini açıdan diğer erkeklerden bir kaç adım öndeyim. Bu açıdan bol bol şükür ediyorum. Diğer açılardan bakıldığında ise gayet etik bir insanım, bu dinden ve bu milletten olduğum için çok şanslıyım. Diğer açılardan bakıldığında ise diğer insanların kafasını kurcalayan düşünceler bende olmadığı için gene çok şanslıyım 😀 Mesela odaklanmanız gereken bir iş varsa ve yanınızdan güzel, çekici bir karşı cins geçiyorsa insanlar odağını bozar o kişiye kilitlenir türlü türlü şeyler düşünür. Benim böyle bir derdimde yok önceliklerimi hislerim değil ben belirliyorum. Kimi zaman mantığa kimi zaman duygulara göre. Karşı cinse hiç ihtiyaç duymadım hiç bir konuda ama bir gün biri olacaksa beni tamamlayan yeri gelince düzelten biri olmasını isterim ama şuan çok erken. Öte yandan çocukları çok severim belki ileride evlat edinirim ama hiç araştırmadım ne şart koşuyorlar diye bunun içinde şuanlık erken çünki ben hala üni okuyan biriyim.. Bütün bunlar haricinde önceliklerimin, duygu ve düşüncelerimin farklı olmasından dolayı çevremde fark edilen biriyim. Küçük şeylerden zevk almayı bildiğiniz sürece kendi kendinize yetersiniz. Kimseye ihtiyaç duymadan mutlu bir hayat. Yeterki o an’ın tadına varabilmeyi öğrenin. Bu kimi zaman bir manzara olurken kimi zaman sıradan bir yemeğin tadına varın ve ne kadar muhteşem olduğunu bir düşünün. Hayatının bir kısmını hastahanelerde geçirmiş biri olduğum için ne insanlar gördüm bir bilseniz bu tür şeyler dert diye saymazdınız. Unutmadan; ibretlik olaylardan ibret almayanlar, ibretlik olurlar. “Hz.Muhammed”

Sağlıcakla kalın 🙂 Yaşadığınız hayatın değerini bilin.