Yanıtla: Merhaba arkadaşlar

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Merhaba arkadaşlar Yanıtla: Merhaba arkadaşlar

I’mHereForYou
Katılımcı

Öncelikle hoşgeldiniz,
Ben de siteye çok girmiyorum malesef. Belki bu daha aktif kullanmamın vesilesi olur. Onu bilemem😊😊😊😊. Sizin yaşadığınız buhran döneminden ben de geçtim. Kendi adıma bu süreci atlatmamın en kolay yolunun, kendimi farklı alanlar üzerinde yoğunlaştırmak olduğunu söyleyebilirim. Cinsel kimlik, cinsel yönelim ve buna benzer birçok kavram var ve bunları günlük tempomuz içersinde özümsememiz ve benimseyip yorumlamamız çok kolay olmuyor. Dolayısıyla kanımca, kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamak için en etkili başvurabileceğiniz yol zaman. Bu zamanı da sadece sizin bir yönünüzü yansıtan cinsel yöneliminizi fark etmeyi beklemek yerine, sizi siz yapan diğer faktörleri geliştirerek kullanmanız bence hem kişisel gelişiminiz, hem de maddi ve manevi sağlınız açısından daha faydalı olacaktır. İnsanın kendisini keşfetme süreci çok yorucu, bunun farkındayım. Hatta spesifik bir konuda belirsizlik yaşamak kadar ruhu yıpratan bir şey olmayabilir belki kainatta. Ama geçen yıllarda öğrendiğim bir şey varsa, o da insanın zaten her daim değiştiği ve her daim yeni sorulara cevap aramaya çalışması olduğu gerçeği. Dolayısıyla kendiniz hakkında emin olmadığınız bir konu varsa bunun en kolay yolu biraz da oluruna ve akışına bırakmak. Daha ulaşamadığınız hayaller için yanıp kendinizi yemek yerine sanat, spor, eğitim, kariyer veya herhangi başka spesifik bir alan üzerinde yoğunlaşmanız da kendinize olan güveninizi yerine getirecektir ve umarım daha sağlam adımlarla yere basmanızın da vesilesi olacaktır. “O” beklediğiniz özel kişi de zaten vakti gelince en doğru anda karşınıza çıkacaktır. Siz, onunla karşılaştığınız anda kendinizi en iyi pozisyonda bulundurmaya bakın😊😊😊😊.