I'mHereForYou

Oluşturulan forum yanıtları

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • yanıtla: Merhaba arkadaşlar #1628
  I’mHereForYou
  Katılımcı

  Aslında ben daha önce katılmış olmama rağmen 4 veya 5 sefer girdiğim için ben de yabancı sayılırım☺.(Son zamanlarda birtakım kendim hakkındaki araştırmalarım beni yine buraya yönlendirdi) Ama gözlemlediğim kadarıyla sitedeki birçok insan birbirine olabildiğince destek olmaya gayret ediyor. Dolayısıyla kafanıza bir şey takıldığı zaman birisine sormaktan çekinmenizi gerektirecek bir ortam yok. Kendi adıma da istediğiniz veya kafanıza bir şey takıldığı zaman da müsait olduğumu ve dinlemeye hazır olduğumu belirtmek isterim😊😊😊😊.
  Tekrardan hoşgeldiniz siteye…

  yanıtla: Uzaklaşma #1625
  I’mHereForYou
  Katılımcı

  Merhabalar,
  Ben de predator.00 abime (yaşınız benden büyükmüş😊) katılıyorum. Hayatta belli bir konuda bir azınlığa mensup olmak belki bazen yorucu veya yıpratıcı gelebilir. Ama ne olursa olsun her olgu bu dünyadaki sahibine artılarla ve eksilerle gelir. Konu aseksüellikte de çok farklı değil. Mevcudun az olduğu bir kesimde yer almak anlaşılmamamıza veya iletişim kopukluğu yaşamamıza neden olabilir. Ama bence hepimizin de farkında olduğu iyi yanlarının olduğu da yadsınamaz bir gerçek. Ve diğer aseksüel olmayan insanların bizi anlamadığından ötürü onlara kızmakla vakit harcamaktansa hayatımızı bizim çizdiğim düşüncesiyle ömrümüzü tamamlamalıyız bence. Her insanda empati olmasını bekleyemeyiz, bu empatinin özelliğine ve empatik insanların güzelliklerini göz ardı etmemize neden olur. Mensup olmadığı bir grubun düşüncesini anlamak bir insan için, her ne kadar bu kötü davranışları için meşru bir bahane olmasa da, zor olabilir. Dolayısıyla hayatımızı aseksüel olmayan insanların fikirlerini şekillendirmesine izin vermektense mutlu olduğumuz alanlarda varlığımızı ortaya koyabilmenin çok daha faydalı olacağına inanıyorum. Şükretmeyo unutmamanız ve sağlıcakla kalmanız duasıyla😊.

  I’mHereForYou
  Katılımcı

  Ben açılmadım. Açılan varsa fikir ve önerileri kesinlikle duymak isterim😊

  yanıtla: Merhaba arkadaşlar #1623
  I’mHereForYou
  Katılımcı

  Öncelikle hoşgeldiniz,
  Ben de siteye çok girmiyorum malesef. Belki bu daha aktif kullanmamın vesilesi olur. Onu bilemem😊😊😊😊. Sizin yaşadığınız buhran döneminden ben de geçtim. Kendi adıma bu süreci atlatmamın en kolay yolunun, kendimi farklı alanlar üzerinde yoğunlaştırmak olduğunu söyleyebilirim. Cinsel kimlik, cinsel yönelim ve buna benzer birçok kavram var ve bunları günlük tempomuz içersinde özümsememiz ve benimseyip yorumlamamız çok kolay olmuyor. Dolayısıyla kanımca, kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamak için en etkili başvurabileceğiniz yol zaman. Bu zamanı da sadece sizin bir yönünüzü yansıtan cinsel yöneliminizi fark etmeyi beklemek yerine, sizi siz yapan diğer faktörleri geliştirerek kullanmanız bence hem kişisel gelişiminiz, hem de maddi ve manevi sağlınız açısından daha faydalı olacaktır. İnsanın kendisini keşfetme süreci çok yorucu, bunun farkındayım. Hatta spesifik bir konuda belirsizlik yaşamak kadar ruhu yıpratan bir şey olmayabilir belki kainatta. Ama geçen yıllarda öğrendiğim bir şey varsa, o da insanın zaten her daim değiştiği ve her daim yeni sorulara cevap aramaya çalışması olduğu gerçeği. Dolayısıyla kendiniz hakkında emin olmadığınız bir konu varsa bunun en kolay yolu biraz da oluruna ve akışına bırakmak. Daha ulaşamadığınız hayaller için yanıp kendinizi yemek yerine sanat, spor, eğitim, kariyer veya herhangi başka spesifik bir alan üzerinde yoğunlaşmanız da kendinize olan güveninizi yerine getirecektir ve umarım daha sağlam adımlarla yere basmanızın da vesilesi olacaktır. “O” beklediğiniz özel kişi de zaten vakti gelince en doğru anda karşınıza çıkacaktır. Siz, onunla karşılaştığınız anda kendinizi en iyi pozisyonda bulundurmaya bakın😊😊😊😊.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)